background
      
Tarihçe

1974 yılında Caca Makina Ltd. Şti. alarak Ankara’da kuruldu. İlk yıllarda özellikle ısıtma, soğutma, havalandırma, taahhüdü konularında uzmanlaşarak, ülkemizdeki pek çok projenin gerçekleşmesinde önemli görevler üstlendi.

Yine kendi bünyesinde Ankara’da 1975 yılında kurduğu fabrikası ile kalorifer kazanları, buhar kazanları, kızgın yağ kazanları, buhar jeneratörleri, ekonomizer imalatları, eşanjörler, yüksek basınçlı kaplar, yakıt tankları, akümülasyon tankları, buffer tankları, degazörler, denge tankları, kum filtre tankları, otoklav tankları, çimento siloları, bunkerler imal ederek ülkemizin hizmetine sunmuştur.

İlerleyen yıllarda doğan ihtiyaçlar doğrultusunda yine fabrikamızda her türlü yapı çeliği imalatları, bantlı konveyör imalatları, cebri borular ve ekleri, termik santrallere ait cebri çekme fanları ve yüksek basınçlı eşanjörlerde başarı ile imal edilmiştir.

Bu süreç içerisinde ısı santralleri imalat-montajları asfalt bitüm- depolama tesisleri imalatı ve montajı, yer altı desendire, bant konveyör imalat ve montajları, akaryakıt depolama tesisleri ve otomasyon işleri de taahhütler kapsamında başarı ile bitirilip teslim edilmiştir.

2005 yılında ise Caca Makina ile aynı ortaklık yapısı kapsamında İstanbul’da kurulan MAD İnş. Ltd. Şti. bu süreç içerisinde gerek anahtar teslimi gerekse proje taşeronluğu hizmetlerini kesintisiz sürdürmektedir.

Yurt içinde Caca Makina-Mad İnşaat olarak gerçekleştirdiğimiz pek çok önemli projenin yanı sıra yine Uluslar arası projelere de imza atan Mad İnşaat geçmişinden aldığı destekle, geleceğe güvenle bakmaktadır.

Hakkımızda
 Değerlerimiz
 Tarihçe
 Kalite Politikamız
 İş Sağılğı ve Güvenliği Politikası
 Çevre Politikamız
İnsan Kaynakları
Bizimle çalışmak istermisiniz ?
İnsan Kaynakları bölümümüzü ziyaret edip, başfuru formunuzu bize gönderebilirsiniz. 
Bize Ulaşın
Her türlü sorularınız ile bizi arayınız.
Tel.: 0216 - 363 32 78
İletişim bilgileri için tıklayınız. 
Copyright © MAD İnşaat Tesisat Taahhüt ve Tic. Ltd. Şti. - 2012. Tüm hakları saklıdır. tasarım ve uygulama: plusmax